O nas

KLINIKA DENTYSTYCZNA / KLINIKA IMPLANTOLOGII / LUBLIN

Esdentia gabinet

Esdentia- miejsce stworzone z pasji
do nowoczesnej stomatologii.

Nasz gabinet powstał nie tylko z miłości do pacjentów oraz  ich potrzeb, ale także ogromnej pasji jaką jest stomatologia. Nasz zespół nieustannie poszerza swoją wiedzę na licznych konferencjach i kursach zarówno krajowych jak i zagranicznych. Jesteśmy na bieżąco z nowinkami w świecie stomatologii, które przeplatamy z doświadczeniem klinicznym zdobytym na przestrzeni lat. W Esdentia cenimy sobie kompleksowe podejście do pacjenta, które jest możliwe dzięki pracy specjalistów z każdej dziedziny stomatologii.

Kadra

Joanna Socha

Lekarz dentysta

Joanna Socha

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, właściciel Gabinetu. Od lat marzyła o stworzeniu miejsca przyjaznego dla pacjentów, gabinetu który już od wejścia będzie przytulny i elegancki z usługami na najwyższym poziomie w zasięgu ręki. Miejsca do którego pacjenci będą z chęcią wracać z uwagi na perfekcyjne leczenie oraz miłą atmosferę. Uczestniczka wielu praktyk zagranicznych jak i krajowych. Obecnie swoją wiedzę nieustannie doskonali na licznych kursach . Jej pasją jest stomatologia zachowawcza wraz z endodoncją oraz chirurgia stomatologiczna. Prywatnie mama dwójki dzieci z ogromną pasją do podróży, poznawania innych kultur, a przede wszystkim ludzi.

Joanna Worotyńska

Lekarz dentysta specjalista protetyki stomatologicznej

Joanna Worotyńska

Absolwentka wydziału lekarsko-dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Staż podyplomowy ukończyła w Mazowieckim Centrum Stomatologicznym, a w latach 2017-2021 odbywała szkolenie specjalizacyjne z protetyki stomatologicznej w klinice w Warszawie. Rozwiązywanie problemów protetycznych i przywracanie pacjentom pełnego uśmiechu jest jej największą stomatologiczną pasją. Prywatnie instruktor żeglarstwa, miłośniczka jazdy na rowerze i gry w tenisa ziemnego.

Agata Pasternak

Technik elektroradiolog

Agata Pasternak

Absolwentka Medycznego Studium Zawodowego im. S. Liebharta w Lublinie. Zawsze uśmiechnięta i pełna energii. Z zaangażowaniem wypełnia swoje obowiązki. Prywatnie szczęśliwa mama dwuletniego Piotrusia. Uwielbia długie rodzinne spacery i wspólne wycieczki.

Dorota Trancygier

higienistka stomatologiczna

Dorota Trancygier

Absolwentka Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego im. Jana Pawła II w Lublinie oraz Policealnej Szkoły Pracowników Służb Społecznych, gdzie uzyskała dyplom higienistki stomatologicznej. Jest osobą otwartą na poszerzanie wiedzy, zawsze zaangażowaną i nastawioną na dobro pacjenta.

Michał Bielski

Lekarz dentysta

Michał Bielski

Absolwent kierunku lekarsko-dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Ukończył liczne szkolenia z zakresu leczenia zachowawczego, stomatologii estetycznej oraz cykl szkoleniowy z leczenia endodontycznego przy użyciu mikroskopu. Pasjonat chirurgii stomatologicznej. Stale podnosi swoje kwalifikacje na kursach. Zwolennik podejścia interdysplinarnego w planowaniu leczenia. Podczas wizyt podkreśla nadrzędną rolę pacjenta w dbaniu o zdrowie jamy ustnej. W trakcie leczenia nie lubi pośpiechu, ceni sobie dokładność oraz współpracę całego zespołu stomatologicznego. W wolnym czasie zajmuje się żeglarstwem, górskimi wędrówkami oraz pszczelarstwem

Janusz Rodak

Lekarz dentysta Specjalista ortodonta

Janusz Rodak

Absolwent kierunku lekarsko – dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. W 2009 roku ukończył studia i uzyskał dyplom lekarza dentysty. Liczne kursy oraz staż specjalizacyjny w Zakładzie Ortodoncji Instytutu Stomatologii Uniwersytetu Medycznego w Lublinie pozwoliły uzyskać tytuł specjalisty ortodonty w 2015 roku. Nieprzerwanie podnosi swoje kompetencje, biorąc udział w kursach i szkoleniach w Polsce jak i za granicą. Fan aktywnego wypoczynku i muzyki rockowej.

Opinie

36

Bardzo polecam Esdentię! Miejsce stworzone z niesamowitą klasą i charyzmą. Pani Doktor z wyjątkowym podejściem do pacjenta, bardzo empatyczna i wczuwająca się we wszelkie sugestie i potrzeby. Na pewno wrócę z dużym zaufaniem!

Jestem pod wrażeniem przebiegu wizyty w dzisiejszej dobie. Gabinet dobrze przygotowany z miłą obsługą. Na plus, że lekarz ani razu nie wstał podczas leczenia. Wszystko było przygotowywane i podawane przez drugą panią. Dziękuję, że mogłem czuć się bezpiecznie

Chciałam jeszcze raz serdecznie podziękować za udzieloną mi pomoc. Jestem pod niesamowitym wrażeniem Państwa profesjonalizmu i poświęcenia w tak trudnych czasach.

Tomasz K.
Artur H.
Karolina S.
Tomasz K.

klient